Wild X har kontor i Høybråtenveien 15 i Oslo. Kom gjerne på besøk! Her finner du oss!

Sentralbord: 40 09 09 41

E-post: post@wildx.no

I helgene er vi ofte på tur, Ta kontakt på telefon 47 36 40 03. Vi har ofte dårlig dekning, så da lønner det seg å sende en SMS.

Telefon til leirstedet i Sverige er betjent når vi er der: +46 725 848 359

Postadresse

Wild X, Høybråtenveien 15, N-1055 OSLO.

Ansatte

tor.profil

Tor Bach

Generalsekretær
telefon 47 36 40 03
tor@wildx.no

Arin Borgen

Styreleder
telefon 91 79 77 87
arin@urbananglers.no

Fares Asfour

Kontorsjef
telefon 47 44 29 41
fares@wildx.no

Pedram

Riad Alalo

Miljøarbeider
telefon 99 86 18 82
riad@wildx.no

Jalal

Jalal Alizada

Miljøarbeider
telefon 94 72 44 96
jalal@wildx.no

Ali

Ali Zuhair Abdullah

Tursjef
telefon 40 09 13 81
ali.alduhaimi@wildx.no

Omar

Omar Almamo

Miljøarbeider
telefon 92 50 42 08
omar@wildx.no

Mustafa

Mustafa Alali

Miljøarbeider
telefon 46 35 36 22
mustafa@wildx.no

Pedram

Pedram Ziaei

Miljøarbeider
telefon 47 72 95 55
pedram@wildx.no

Djinn

Turkompis
djinn@wildx.no

Tito

Turkompis
tito@wildx.no

Styret

Styret til Wild X, valgt på årsmøte 2. mars 2019:

Styreleder: 
Arin Borgen

Styremedlemmer:
Bao Van Hong
Helka Katariina Kaunisto
Mohamad Riad Mohamad Mohanad Alalo
Pedram Ziaei
Jon Simon Lindi
Amir Houssein Ranjbar Zeidabadi
Mhd Mustafa Youssef Alali
Omar Abdulghani Almamo
Ali Zuhair Abdullahp