Wild X har kontor i Høybråtenveien 15 i Oslo. Kom gjerne på besøk! Her finner du oss!

Sentralbord: 40 09 09 41

E-post: post@wildx.no

I helgene er vi ofte på tur, Ta kontakt på telefon 47 36 40 03. Vi har ofte dårlig dekning, så da lønner det seg å sende en SMS.

Telefon til leirstedet i Sverige er betjent når vi er der: +46 725 848 359

Postadresse

Wild X, Høybråtenveien 15, N-1055 OSLO.

Ansatte

 

tor.profil

Tor Bach

Generalsekretær
telefon 47 36 40 03
tor@wildx.no

tomaj

Tomaj Shaban-Pour

Styreleder
telefon 48 60 04 60
tomaj@wildx.no

fares

Fares Asfour

Kontorsjef
telefon 47 44 29 41
fares@wildx.no

 

Abdesamad El-Amiri

Miljøarbeider
telefon 96 86 68 44
abdi@wildx.no

Ahmad Nedal

Miljøarbeider
telefon 97 36 93 25
ahmad.nedal@wildx.no

Farhad

Farhad Soltani

Miljøarbeider
telefon 94 22 25 99
farhad@wildx.no

Ali

Ali Zuhair Abdullah

Miljøarbeidersjef
telefon 40 09 13 81
ali.alduhaimi@wildx.no

Djinn

Turkompis
djinn@wildx.no

 

Styret

Styret til Wild X, valgt på årsmøte 15.04.2013, består av følgende personer: