Wild X har kontor i Høybråtenveien 15 i Oslo. Kom gjerne på besøk! Her finner du oss!

Sentralbord: 40 09 09 41

E-post: post@wildx.no

I helgene er vi ofte på tur, Ta kontakt på telefon 47 36 40 03. Vi har ofte dårlig dekning, så da lønner det seg å sende en SMS.

Telefon til leirstedet i Sverige er betjent når vi er der: +46 725 848 359

Postadresse

Wild X, Høybråtenveien 15, N-1055 OSLO.

Ansatte

tor.profil

Tor Bach

Generalsekretær
telefon 47 36 40 03
tor@wildx.no

Arin Borgen

Styreleder
telefon 91 79 77 87
arin@urbananglers.no

fares

Fares Asfour

Kontorsjef
telefon 47 44 29 41
fares@wildx.no

Riad

Riad Alalo

Miljøarbeider
telefon 99 86 18 82
riad@wildx.no

Bao

Bao Hong

Miljøarbeidersjef
telefon 95 92 60 69
bao@wildx.no

Ali

Ali Zuhair Abdullah

Tursjef
telefon 40 09 13 81
ali.alduhaimi@wildx.no

Rasheed

Rasheed Dodakh

Miljøarbeider
telefon 96 85 53 11
rasheed@wildx.no

Mustafa

Mustafa Alali

Miljøarbeider
telefon 46 35 36 22
mustafa@wildx.no

Padram

Pedram Ziaei

Miljøarbeider
telefon 47 72 95 55
pedram@wildx.no

Djinn

Turkompis
djinn@wildx.no

Tito

Turkompis
tito@wildx.no

Styret

Styret til Wild X, valgt på årsmøte 16. desember 2017:

Styreleder: 
Arin Borgen

Styremedlemmer:
Zaker Madadi
Mohammed Abdullah
Ahmad Nedal
Arjun Sivapalan
Amir Rannjbar
Helka Kaunisto
Hamid Bayat
Jenusan Nadrarajah
Yousef Asfour
Ali Zuhair Abdullah (ansattrepresentant)