Wild X har kontor i Høybråtenveien 15 i Oslo. Kom gjerne på besøk! Her finner du oss!

Sentralbord: 40 09 09 41

E-post: post@wildx.no

I helgene er vi ofte på tur, Ta kontakt på telefon 40 09 13 81. Vi har ofte dårlig dekning, så da lønner det seg å sende en SMS.

Postadresse

Wild X, Høybråtenveien 15, N-1055 OSLO.

Ansatte

Ali

Ali Zuhair Abdullah

Daglig Leder
telefon 40 09 13 81
ali@wildx.no

Pedram

Pedram Ziaei

Miljøarbeider
telefon 47 72 95 55
pedram@wildx.no

Arin Borgen

Kontorsjef
telefon 91 79 77 87
arin@wildx.no

Mustafa

Mustafa Alali

Miljøarbeider
telefon 46 35 36 22
mustafa@wildx.no

Danyal

Danyal Akhtar Awan

Miljøarbeider
telefon 40 21 88 41
danyal@wildx.no

Pedram

Riad Alalo

Miljøarbeider
telefon 99 86 18 82
riad@wildx.no

Pharanyu Khunthong

Lærling
telefon 48 64 26 01
peter@wildx.no

Styret

Styret til Wild X, valgt på årsmøte 24. april 2021:

Styreleder: 
Ingunn Petra Vatnøy

Styremedlemmer:
Arne Backer Grønningsæter
Mohamad Riad Mohamad Mohanad Alalo
Jon Simon Lindi
Amir Houssein Ranjbar Zeidabadi
Mhd Mustafa Youssef Alali
Ali Zuhair Abdullah
Arin Borgen
Rolf Utgård
Vigdis Saure